- Stimulerende clitoris crème
- Voor intense orgasmes
- Voelt zacht aan Meer kenmerken
Beschrijving
- Stimulerende clitoris crème
- Voor intense orgasmes
- Voelt zacht aan
- Makkelijk te doseren
- Natuurlijke ingrediënten
- Subtiele aangename geur
Deze Xtra Delight stimulerende gel is natuurlijk en verrijkt met Ylang Ylang en Ho Wood voor een extra stimulatie van de clitoris. Hierdoor vergroot de crème de gevoeligheid van de clitoris en voelt elke aanraking intenser aan. De crème ruikt subtiel en is makkelijk te doseren. Breng een klein beetje crème aan op de clitoris en masseer deze zachtjes in.
Stop het gebruik bij roodheid, een branderig of een pijnlijk gevoel. Gebruik het product niet op een beschadigde huid. Het gewenste resultaat kan per persoon verschillen.
Ingrediënten: Cera Microcristallina, Paraffinum Liquidum, Paraffin Dimethicone, Cetyl Alcohol, Cananga Odorata Flower Oil, Cinnamomum Camphora Oil, Linalooliferum Wood Oil, Tocopheryl Acetate, Benzyl Benoate, Benzyl Salicylate, Farnesol, Geraniol, Linalool
Lees meerMinder weergevenSpecificaties
Productinformatie
Kleur | Transparant |
---|---|
Garantie | Ja |
Soort garantie | Good Warranty Service |
Meer specificaties
Artikelnummer | RUF-3065 |
---|---|
Gewicht | 38 g |
Land van herkomst | Frankrijk |
EAN | 3548960030653 |
Ons oordeel
Toelichting op ons oordeel: Meestal krijgen we per artikel een ingeschatte beoordeling. Deze beoordeling geven wij mee aan het artikel als eerste beoordeling.