Dit keer krijgen we een kijkje in het seksleven van Angel. Ze is gastouder van beroep en 26 jaren jong. Ze wordt opgewonden van de controle te hebben, of misschien wel juist te verliezen…Veel leesplezier!
Ik heb een relatie. Beginnend met een latrelatie, wat we overigens maar een jaar volhielden, zijn we inmiddels al 7 jaar samen, waarvan 6 jaar samenwonend. We houden beide van experimenteren met leuke speeltjes. Ook ondervinden wie meer sub en wie meer dom is vinden we interessant.
Gemiddeld 3 tot 5 keer per week.
Zelden, tenzij je samen spelen meetelt.
10+
Bi seksueel. Geslacht is in het spel der liefde niet belangrijk.
Controle hebben of juist verliezen.
Ondernemend, vernieuwend. En een goede balans tussen good guy en bad guy.
Doggy, blijft favoriet.
Ja.
Een afgelegen parkeerplaats, achteraf bleken er namelijk camera’s op gericht te staan. 😉
Ik sta nog vrij aan het begin van mijn seksuele ontdekkingsreis, maar een vrij grote dildo ontvangen terwijl ik vastgebonden zat is toch wel erg interessant.
Op m’n 18e verjaardag. Ben nogal een laatbloeier. Fun fact is dat ik ‘m, een starterskit met handboeien, blinddoek en tijgerprint vibrator, eigenlijk ook nog eens voor de grap kreeg. Niet lang hierna ben ik zelf op ontdekkingstocht gegaan.
Absoluut, zonder twijfel. Het zorgt voor zoveel variatie, de mogelijkheid tot rollenspellen en verschillende manieren van klaarkomen.
Poeh, ehm.. Om te beginnen natuurlijk verschillende soorten glijmiddelen en schoonmaakmiddel speciaal voor speeltjes. Een bondagesetje met handboeien, enkelbanden, halsband, riem, tepelklemmen, mondbal, blinddoek, kietelveer en spankbatje. Balletjes, een vibrerend ei, g spot vibrator, rabbit vibrator, XL dildo, de satisfyer pro (haat-liefde verhouding), bondage touwen, meerdere buttplugs in verschillende formaten en natuurlijk condooms, lingerie zoals een string met open kruis en (doorschijnende) jurkjes. 😉
Voornamelijk samen. Alleen spelen is lekker, maar toekijken of zelfs meespelen vindt m’n vriend ook maar al te leuk.
Genoeg. Er zijn zoveel dildo’s, vibrators, etc etc dat er nog genoeg te ontdekken valt. Een we vibe staat nu wel bovenaan de verlanglijst.
De balletjes. Ik heb simpele roze, ze zijn erg hard en voelen niet erg comfortabel. Zitten en bewegen doet zeer. Wellicht om te ruilen voor een andere, comfortabelere variant.
Angel, bedankt voor je leuke bijdrage en dat we je mochten interviewen!
blinddoek bondage dildo handboeien seksspeeltje spel vibrator
Geef je mening