- Vibrerende dilator
- Extra lang
- 3 vibratiesnelheden Meer kenmerken
Beschrijving
- Vibrerende dilator
- Extra lang
- 3 vibratiesnelheden
- 7 vibratiepatronen
- Eenvoudig te reinigen
De Cadence Extreme dilator is een extra lange siliconen dilator voor optimaal genot! De vibrerende dilator is voorzien van 10 vibratiestanden, waarvan 3 snelheden en 7 patronen, zodat er altijd een perfect standje voor je bij zit. Het siliconen materiaal is uiteraard volledig lichaamsveilig en is eenvoudig hygiënisch te reiningen met water en toycleaner. Gebruik altijd een glijmiddel op waterbasis voor een veilige en soepele penetratie.
Waarschuwing!
Dit product is niet geschikt of bedoeld voor medische doeleinden. Om letsel of verergering van reeds bestaande aandoeningen te voorkomen, mag dit product niet worden gebruikt op gekneusde, gezwollen of ontstoken gebieden. Gebruik het product alleen zoals bedoeld / geïnstrueerd. Bij gebruik anders dan bedoeld of geïnstrueerd kan er mogelijk letsel ontstaan. Er worden dan ook geen medische claims gegarandeerd of geïmpliceerd door het gebruik van dit product, het gebruik ervan is op eigen risico.
Specificaties
Productinformatie
Kleur | Zwart |
---|---|
Garantie | Ja |
Soort garantie | Good Warranty Service |
Afmetingen
Lengte | 45 cm |
---|---|
Maximale dikte | 0.60 cm |
Kracht en snelheid
Geluidsniveau | Zeer stil |
---|---|
Aantal Standen | 10 |
Bediening | Pushbutton |
Eigenschappen
Geschikt glijmiddel | Waterbasis |
---|---|
Materiaal | Siliconen, ABS |
Waterproof | Ja |
Meer specificaties
Afmetingen | 29 × 10 × 4 cm |
---|---|
Artikelnummer | AF538 |
Gewicht | 130 g |
Land van herkomst | China |
Formaat verpakking | 29x10x4 |
EAN | 848518028839 |
Ons oordeel
Toelichting op ons oordeel: Meestal krijgen we per artikel een ingeschatte beoordeling. Deze beoordeling geven wij mee aan het artikel als eerste beoordeling.